Погрожував, шантажував, грабував: як злочинці мстяться своїм каральникам

14.08.2019 12:38

Слідча поліції звернулася до управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ із заявою, що її шантажує та завдає шкоди злочинець, якого вона довела до суду. Про це повідомляється на сторінці Департаменту у Facebook

Спочатку чоловік обмежувався тільки СМС-повідомленнями з погрозами, але згодом навмисно підстеріг слідчу на вулиці. Зловмисник вимагав у неї 700$, у випадку невиконання умови погрожував розправою з рідними поліцейської. Налякана жінка перерахувала шантажисту названу суму, але цим він не обмежився. Рецидивіст неодноразово нападав на жінку, вламувався до її помешкання, грабував та залякував.

Попри всі його злочини, пов’язані з крадіжками та пограбуваннями, суд ухвалив йому умовний термін відбування покарання.

"Гуманність Феміди лише додала засудженому віри у безкарність і він вирішив помститися працівниці поліції, яка довела його справу до обвинувального акту", – йдеться у повідомленні.

Врешті-решт, слідча звернулася до управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції та передала усі матеріали. Зловмисника затримали, нині він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому збираються оголосити підозру за частиною 2 статті 189 ККУ "Вимагання". Також до Єдиного реєстру досудових рішень планують внести відомості за статтею 186 ККУ – "Грабіж".

Поліція висловлює сподівання, що суд ухвалить справедливе рішення.

Читати також:

Коментарі