«Погрожували, що в тюрмі можуть бити, можуть ґвалтувати», – подробиці викрадення підприємця з Дніпра з перших вуст

13.08.2019 12:00

Гучна справа про викрадення бізнесмена податківцями прогриміла не лише у Дніпрі, але й на всю Україну – інцидентом зацікавився навіть гарант Зеленський, а розібратися пообіцяв особисто голова уряду Гройсман. Та чому протягом місяця, відколи про шокуючі подробиці написали провідні ЗМІ, слідство мовчить? А сам потерпілий і досі живе у страху та змушений переховуватися – повідомляє з Дніпра кореспондент Наталія Дігтяр.

Колишній директор ТОВ «СОФТ ОІЛ» Кирило Суворов був у заручниках понад три тижні. Він не одразу погодився на інтерв’ю, бо і досі боїться за власне життя.

«Привезли у відділок податкової і почали допит із погроз, якщо ти не підписуєш документ, не перепишеш компанію, ми тебе посадимо у в’язницю, в тюрмі можуть бити, можуть ґвалтувати – все, шо завгодно може бути, і ми тобі там не допоможемо», – розповідає чоловік.

Постраждалий бізнесмен Кирило Суворов повідомив подробиці викрадення журналістці Наталії Дігтяр

Кирило неохоче згадує події тих жахливих тижнів. Його майже місяць піддавали тортурам, періодично змінювали місце утримання та погрожували насиллям і в’язницею.

Він – донедавна директор компанії «СОФТ ОІЛ», котра підписала контракт на постачання базового мастила в Україну, яке використовують для виробництва моторних олив. Наприкінці травня до Миколаївського порту увійшли два танкери, в яких було десь 12 тис. тонн цієї олії на суму близько 7 млн доларів. Мастило перелили в резервуари порту, взяли аналізи на експертизу, яка показала, що вміст резервуарів дійсно є базовим маслом.

Компанія встигла сплатити частину митних платежів – понад 8 млн грн. І через кілька днів після цього вантаж заарештували, а Кирило Суворов безслідно зник посеред білого дня.

«Ми впевнені, що мотивацією в цих протизаконних діях, у викраденні, приховуванні Кирила Суворова як директора компанії була мотивація, по-перше – отримати хабара за вирішення цієї проблеми, за те, щоб зняти арешт і відпустити оливу, а в наступному, я так розумію, з’явилась інша мотивація – певним незаконним чином заволодіти цією оливою», – коментує адвокат компанії «СОФТ ОІЛ» Роман Могила.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини