Погода в Україні на середу, 10 жовтня

24.10.2018 14:45

У середу в Україні буде мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується дощова погода. Температура повітря вночі становитиме -2...+13 градусів, удень +3...+17. Вітер змінних напрямків, переважно південний, західний, північно-західний, північний і південно-західний, 1-11 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно дощова погода. Вночі температура повітря складе +2...+6 градусів, удень - від +8 до +10. Вітер південно-західний, західний і південний, 1-8 м/с.

У південних областях - мінлива хмарність. У регіоні очікується дощова погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +5...+12 градусів, удень повітря прогріється до +11...+17. Вітер південний, північно-західний, південно-західний і західний, 1-6 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова можливий невеликий дощ. Уночі температура повітря складе +8...+13 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +14 до +17. Вітер південний, південно-західний і західний, 1-11 м/с.

У східних областях буде хмарно з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу. Вночі до +2...+9 градусів, денна температура повітря складе +12...+14. Вітер південно-західний, західний і південний, 1-9 м/с.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини