Подвійні стандарти харківської юстиції: посадовці ігнорують закони на користь агрорейдерів

Доля врожаю двох потужних агропідприємств «Фермер-Агро» і «Щедрі лани Слобожанщини» досі невідома: чи зможуть ці фірми його зібрати, або ж, як і торік, його просто вкрадуть представники іншого підприємства – «Добрий господар»? Адже і правоохоронці, і посадовці відверто ігнорують закони та грають за правилами очільниці «Доброго господаря» – відомої на Харківщині рейдерки Ганни Камінської.

Нахабність і швидкість, з якою пані Камінська провернула цю схему завдяки своїм корупційним зв’язкам, просто вражає. Та взимку «Фермер-Агро» і «Щедрі лани Слобожанщини» звернулися до реєстратора з проханням провести державну реєстрацію права оренди землі. Реєстрацію права оренди підприємству повернули, про що і було повідомлено відділ примусового виконання рішень. Та коли агрофірма попросила зняти арешт з врожаю – адже тепер для цього немає підстав – там відповіли відмовою. Мовляв, скасувати арешт може лише суд.

І тут виникає логічне запитання, яке ми вирішили поставити самому відомству. Чому коли пані Камінська звернулася до них, то голова відділу примусового виконання відреагувала миттєво і винесла незаконну постанову, якою скасувала всі арешти з боржника «Добрий господар»? І, до речі, у зв’язку з цим ГПУ порушила кримінальне провадження. Натомість подібне прохання «Фермер-Агро» відверто проігнорували.

«Дивіться, дам відповідь таку – не чітку, дам відповідь таку, що всі сторони виконавчого провадження звертаються до суду, і у нас дуже багато судових засідань, в яких ми приймаємо активну участь та відстоюємо якісь там або права виконавців, або дії виконавців, і вже є судові рішення на користь посадових осіб, або там я вважаю, що якщо є якийсь спір, то він вирішується в судовому порядку», - коментує начальник Київського відділу державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Анастасія Купріянова.

Отже, знову – чергова відмовка. А тим часом, рейдери, здається, перейшли у наступ : на подвір’я колишнього власника скандального агропідприємства кинули гранату (+ФОТО)

А детальніше про судову справу – у сюжеті Наталії Дігтяр:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини