Подруга Гонтаревої будує палац під Києвом

10.12.2019 10:00

Можна бути спритним, як голова райсуду Одеси Сергій Чванкін, який вперто запевняє, що задекларований лакшері маєток в Одесі коштує 60 тисяч доларів. А можна, як депутат-кондитер з Вінниччини Геннадій Вацак, не декларувати свій автопарк. Та що таке вінницькі мазераті та одеський палац у порівнянні з котеджем у столиці на березі Дніпра? Як чиновниця з Нацбанку Катерина Рожкова примудряється не лише не декларувати своє житло, а ще й не мати нього документів – з’ясовувала Ася Шевченко.

Витяги з реєстру нерухомого майна свідчать: у ділянки, де проживає Рожкова з родиною, нібито взагалі немає господаря, а на ділянці начебто немає будинку.

Котедж пані Катерини на столичних Осокорках

Та водночас пані Катерина у передмісті столиці зводить інший, вже більш оковирний маєток. Три поверхи, триста квадратних метрів, чимала ділянка – є де розгулятися. Утім, будівництво стоїть. Та й хто ж будується взимку? Ось і доводиться зимувати на Осокорках.

Та судячи з декларації Катерини Рожкової, пані таки можуть собі дозволити розкоші. Заробітна плата чиновниці становить 3 мільйони 300 тисяч на рік, крім цього на рахунках банкірки – понад 7 мільйонів.

Чиновниця не соромиться носити прикраси вартістю смарт-квартири під Києвом Фото: Facebook

Це, звичайно, не Максим Микитась, у якого задекларовано 28 годинників преміум-класу, але також непогано.

Тож поки ви чекаєте на кінець епохи бідності та підраховуєте, у яку ж суму вам обійдеться цього тижня борщ, пані Катерина Рожкова, фактично друга людина банківської системи України, живе в котеджі, за який навіть не сплачує податок. Та і як його платити, якщо й котедж офіційно не існує – зручно, чи не так?

Рівночасно з приводу незаконного будинку представники «СтопКору» відправили запити у контролюючі органи. Тож будемо чекати відповіді, зберігаємо спокій та стежимо за перебігом подій.

Щодо відомих вам фактів корупції – телефонуйте на гарячу лінію «СтопКору». Переможемо корупційного спрута разом!

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини