Подробиці про зустріч Львівського осередку “СтопКору” з представником департаменту екології ЛОДА щодо будівництва норкової ферми

06.12.2018 16:07

4 грудня представники Львівського підрозділу "Стоп Корупції" поспілкувались із заступником керівника департаменту екології Львівської обласної державної адміністрації Максимом Василишиним.

Тем для спілкування було декілька і всі вони стосувались запланованого будівництва норкової ферми на території Бродівського району Львівської області, в селі Язлівчик.

Зокрема, активісти запитали у Василишина, чому й досі не були оприлюднені висновки щодо дотримання екологічних норм під час потенційної майбутньої діяльності норкової ферми. Заступник запевнив, що висновки вже сформовані й залишилось їх лише підписати та оприлюднити, що може зайняти один чи два дні.

Крім того, стопкорівці висловили занепокоєння щодо позиції представників інвестора. Виявилось, що ті тримали в таємниці від мешканців села, в якому хочуть будуватись, плани щодо майбутнього зведення ферми, не показували громаді проекти та не надавали доказів щодо дотримання усіх правил функціонування ферми та забезпечення дотримання екологічних норм.

Також обговорили плани щодо проведення круглого столу приблизно 11-12 грудня, на який хотіли б запросити експертів з екології всеукраїнського рівня, представників інвестора з Данії для висловлення його позиції, науково-педагогічного складу, професорів та доцентів провідних інститутів Львівщини з екологічних питань, а також представників ЗМІ.

Активісти "СтопКору" запевнили, що не хочуть стояти на заваді залученню міжнародних інвесторів до України, але готові боротись за те, щоб умови утримання тварин, утилізація відходів та робота очисних споруд відповідали нормам високих європейських стандартів. Заради цього навіть висловили згоду на ймовірну поїздку до потенційної країни-інвестора Данії, щоб мати змогу ознайомитись з тим, як проводиться подібна робота у Європі.

Читайте також: "Морок від норок: від численних санітарних порушень норкової ферми «Вікінг» потерпає ціле село на Київщині".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини