Подробиці про акцію під ВРУ проти прийняття законопроекту 2413-а про передачу регулювання фінансового ринку до НБУ

22.11.2018 18:31

22 листопада “СтопКор” вийшов на акцію протесту біля Верховної Ради України, щоб закликати народних депутатів не приймати законопроект 2413-а, який мали сьогодні розглянути у другому читанні.

Окрім представників “Стоп Корупції” до акції приєднались учасники небанківського ринку фінансових послуг. Генеральний директор “Об’єднання фінансових установ” Вікторія Волковська теж звернулась до народних обранців.

“Депутатам необхідно уважно ознайомитися з цим законопроектом, а точніше з тим, на що він перетворився тепер, у 2018 році. Ми просимо зберегти наші робочі місця. Ми просимо зберегти фінансову систему. Ми просимо зберегти інтереси наших користувачів. І ми просимо народних депутатів голосувати “проти” законопроекту 2413-а” – заявила вона в мікрофон.

Як повідомлялось раніше, даний законопроект передбачає передачу регулювання та нагляд за небанківським фінансовим ринком від Нацкомфінпослуг до Національного банку та НКЦПФР. Також його прийняття означає "зачистку" всього ринку небанківських фінансових послуг, а також вступає у суперечність із законами та Конституцією України.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини