Подорож на карантині: у столиці презентували авторський фільм про сходження на Афон

02.05.2020 12:43

Відомий український журналіст Роман Бочкала презентував фільм «Афон» про сходження на Святу Гору та заховані у скелях таємні поселення ченців.

Прем‘єра фільму відбулася 30 квітня в онлайн-форматі.

Афон — це унікальне місце паломництва, розташоване в Егейському морі. Сюди щороку приїжджають тисячі православних. Попри це, півострів досі залишається доволі закритим і загадковим місцем і приймає до себе далеко не всіх.

«За 4 дні, які ми перебували тут, на нашому шляху були як найвідоміші локації Афона, так і дуже важкодоступні. Чого тільки коштує стежка прямовисною скелею. Але головною нашою метою було сходження, як нам це вдалося і що сталося в дорозі — дивіться у фільмі!» — поділився Роман Бочкала.

Режисером фільму став Олег Єрофеєв. Це не перша співпраця авторів. Раніше Єрефеєв уже режисував фільм журналіста про його поїздку в Афганістан.

Композитор — талановитий Олександр Горський.

Роман Бочкала Фото: СтопКор

Роман Бочкала — український журналіст, військовий кореспондент, громадський діяч. Висвітлював військові та громадянські конфлікти в Ірані, Афганістані, Сирії, Сомалі, Демократичній Республіці Конго, Косові, Лівані, Руанді, Ліберії, Єгипті, Південній Осетії, гірській Абхазії, Йорданії та Туреччині. Має почесне звання «Заслужений журналіст України».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X