Подільські детективи повідомили бухгалтеру-касиру підприємства про підозру у незаконному заволодінні грошима та підробці документів

06.08.2020 13:38

Протягом 2014-2017 років ця посадова особа привласнила близько 120 тисяч гривень.

Нестача грошей була виявлена під час інвентаризації, акт якої став підставою для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

В ході слідства було встановлено, що 43-річна жителька Подільська, будучи матеріально-відповідальною особою і маючи реальний доступ до коштів, вісімнадцять разів викрадала з каси гроші сумами від однієї до двадцяти п’яти тисяч гривень. Щоб приховати сліди зловживань правопорушниця підробляла підписи орендодавців в платіжних відомостях, які повинні були служити підтвердженням отримання ними грошових виплат. Слід зазначити, що деякі з ймовірних одержувачів  вже були мертві.

«До того ж фігурантка неодноразово використовувала завідомо підроблені нею офіційні документи для подальшого формування бухгалтерської звітності підприємства. Її дії слідство кваліфікувало за ч. 1 і ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Також встановлено, що дана особа вчинила й кримінальні проступки, передбачені ч. 1 і ч. 4 ст. 358 цього ж Кодексу. Правопорушниці загрожує відповідальність у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, - розповів начальник Подільського ВП Олександр Ноздратенко. - Найближчим  часом обвинувальний акт і матеріали кримінального провадження будуть направлені в суд».

Подільський відділ поліції в Одеській області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X