Подбали про мертвих – забули про живих: кияни виступають проти приватного моргу по сусідству

Купив дачу, а по сусідству – приватний морг. Жителі дачного кооперативу по вулиці Стеценка, 25 у Києві виступають проти ритуального закладу «Похоронний дім «Пам’ять» поруч з їхніми будинками. Люди скаржаться на недотримання санітарних норм, специфічний запах та суцільний дискомфорт від такого сусідства. Свої права на комфортне життя місцеві відстоюють у суді. Про перебіг справи стало відомо активістам «Стоп корупції», які у рамках роботи проекту «Правозахисні групи у судах» відвідали це засідання у Святошинському районному суді. 

 

«У суді заслухали свідків по справі. Це жителі кооперативу, сусіди приватного моргу. Вони скаржились на сморід, трупні відходи. На те, що покійників виносять і заносять на очах у маленьких діток. Також скаржились, що за весь час існування приватного моргу на території дачного кооперативу власники моргу жодного разу не допомогли кооперативу, але лише все псують, захаращують зелені зони, заставляють прилеглі вулиці машинами. Також адвокат позивача наголосив на тому, що порушено цільове призначення землі, оскільки за документами ділянка виділена для ведення садівництва. За словами людей, підприємці надають послуги, на які не мають дозволу, не ведуть облік і записи щодо причини смерті покійників», – зазначили кияни у суді.

Після допиту свідків суд оголосив перерву до 19 лютого.

Приватний ритуальний заклад з’явився на території кооперативу у 2014 році. Відтоді місцеві жителі звертались в правоохоронні органи з вимогою перевірити законність роботи компанії. Однак донині жодних зрушень не було.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини