Побитих помічником депутата Приходька журналістів допитували в суді протягом 2 годин (відео)

10.03.2020 16:25

Три роки за гратами за зухвале побиття журналістів – саме такий термін світить помічнику народного депутата Бориса Приходька Олександру Чалому. Утім, сам Чалий себе винним не визнає, стверджує: медійників буцімто не чіпав. Чи вдасться все ж таки притягнути агресора до відповідальності? І чому розгляд справи триває вже понад пів року? З’ясовувала Наталія Дігтяр.

Нагадаємо, у червні минулого року наша знімальна група приїхала у місто Прилуки, аби зафіксувати факти підкупу виборців під час передвиборчої кампанії.

Та в ході висвітлення кричущих порушень журналісти отримали тілесні ушкодження з боку місцевого жителя Олександра Чалого, який на той період був помічником кандидата у нардепи Бориса Приходька. За фактом побиття двох медійників поліція Чернігівської області відкрила кримінальне провадження.

Щоб уникнути правосуддя, Чалий найняв аж двох адвокатів, аби ті відстоювали його невинуватість перед Фемідою за побиття журналістів.

Як розповідає постраждала журналіст ІА «Стоп корупції ТБ» Марія Гураль, юристи Чалого намагались всіляко заплутати процес.

Журналістів, на яких напав представник народного депутата Бориса Приходька Олександр Чалий, допитали у суді в Прилуках

«Адвокати ставили велику кількість запитань, причому вони намагалися збити нас з пантелику, питання постійно повторювались, просто-напросто перефразовувались. Не витримав навіть суддя, який зробив зауваження адвокатам, аргументуючи це тим, що він уже неодноразово чув відповіді на ці запитання. До речі, кожного з нас допитували по дві години», – зазначила Марія.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X