Поблизу Мюнхена польські далекобійники жорстоко побили українців

24.06.2020 21:52

У Німеччині польські далекобійники здійснили напад на двох українців, в результаті чого 47-и та 60-річні чоловіки отримали забої, струс мозку та садна, а один з потерпілих був госпіталізований.

Фото: styknews.info

Причиною інциденту на автостоянці Фюрхольцен Ост недалеко від Мюнхена стало те, що українські водії вантажівок відмовилися випити горілку на вимогу поляків. Про це пише німецьке видання "Süddeutsche Zeitung", передає "РБК-Україна".

Зазначається, що далекобійники з України мирно розмовляли на лавці в зоні відпочинку Fürholzen Ost близько 23:00 вечора в суботу. До них приєднався вже п'яний 40-річний водій вантажівки з Польщі та запросив їх випити. На відмову чоловік розлютився і, за словами дорожньої поліції, побив своїх колег у ході суперечки ломом.

Під час конфлікту українці сіли в одну зі своїх вантажівок, щоб уникнути постійної провокації 40-річного неадеквата, але той не вгамовувався, і разом з іншим польським далекобійником продовжував нападки.

П'яний поляк ударив одного з двох українців залізним прутом довжиною близько 50 сантиметрів по стегну. Потім постраждалого витягли з кабіни, повалили на асфальт і били ногами, душили рушником.

На місце події прибули кілька екіпажів правоохоронців, нападників затримали.

Як передає "Pfaffenhofen-today.de", поліція не виключала спроби вбивства через серйозності побоїв та нападу на українських водіїв.

На вимогу прокурора відповідальний суддя розпорядився заарештувати двох польських далекобійників.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини