Побив і вигнав на вулицю: у Харкові чоловік видворив дружину й сина через власну тягу до азартних ігор

15.03.2019 11:36

На ґрунті тяги до заборонених, але наявних в Україні азартних ігор, у Харкові чоловік спочатку побив, а потім вигнав дружину з сином на вулицю. Про це повідомляється у рішенні Ленінського суду м Харкова. 

"12.11.2018 року близько 22:00 години за адресою: м. Харків вул. Революції 1905 року буд.6, чоловік заявниці з хуліганських спонукань, на ґрунті систематичної гри в азартні ігри, у присутності свідків влаштував сварку, висловлювався нецензурною лайкою на її адресу, заподіяв тілесні ушкодження, після чого вигнав з квартири разом з сином. По теперішній час чоловік проживає самостійно та перешкоджає проживанню у квартирі. Також зазначено, що чоловік погрожував фізичною розправою, систематично продавав особисті речі дружини й сина з метою отримання коштів для азартних ігор", – вказують судові матеріали.

Нагадаємо, в Україні азартні ігри заборонені з 2009 року. Але через відсутність жорсткого контролю за ринком, включаючи п'ятирічну відсутність ліцензійних умов для лотерей (єдина легальна гра в Україні), які й перетворилися у руках шахраїв в азартні ігри, нелегальні гральні клуби безперешкодно працюють по всій території України.

При цьому багаторічне розслідування кримінальних проваджень поліції, як правило, ні до чого не призводить.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини