По вуха у смітті: на Київщині голова сільради зволікає з ліквідацією полігону у селі

15.08.2018 16:19

Голова сільради Гаврилівки на Київщині не ліквідовує незаконні сміттєзвалища у селі через нібито брак коштів у бюджеті. Про це він сказав під час спілкування з активістами «Стоп корупції».

«Поспілкувались із сільським головою, поставили питання про смітники в селі, він почав виправдуватись, що це сміття там лежить вже не перший рік і він про нього знає. Для його прибирання не вистачає бюджету. Але ми настояли на тому, що це сміття потрібно прибрати і ми готові прийти на цей захід та за результатами прибирання перевірити виконані роботи.

Також голова сільради сказав, що в комунального підприємства, на жаль, немає коштів для того, щоб прибрати все. Голова мав намір звернутись до підприємств на території села, але не бажає бути їхнім боржником і поскаржився на те, що його замовили, щоб очорнити його репутацію», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, на початку серпня активісти «Стоп корупції» знайшли нову локацію з викидами будівельного сміття у селі Гаврилівка на Київщині. Стихійне сміттєзвалище розміщене за 200 метрів від житлових будинків і простягається по лісосмузі на 150 метрів уздовж.

Додамо, що наприкінці липня активісти «Стоп корупції» у ході громадського моніторингу виявили ще одне незаконне сміттєзвалище у селі Гаврилівка Київської області. На діяльність несанкціонованого полігону представникам проекту поскаржились жителі селища. Під час виїзду на місце стопкорівці виявили побутові відходи, залишки медпрепаратів, шприци і будівельне сміття.

«Ми отримали серію скарг від місцевих жилетів, які розповідали про несанкціоноване сміттєзвалище у лісосмузі. Ми невідкладно виїхали на місце та виявили полігон із різними видами відходів. У наших планах звернулись до місцевої влади, щоб з’ясувати, хто дав дозвіл на вивезення і складування сміття», – зазначають активісти «Стоп корупції».

Зазначимо, що представники проекту постійно контролюють ситуацію із викидами сміття на території Київської області та виїздять із перевірками на місця захоронення відходів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини