По-братськи: тендер на реконструкцію Шулявського шляхопроводу розіграли між двома компаніями «Укрбуду»

25.09.2019 10:00

У народі його давно вже називають просто «втомлений міст». Частковий обвал Шулявського шляхопроводу майже два роки тому спричинив у районі транспортний колапс. Торік мерія Києва оголосила тендер на реконструкцію. Сума підписаного за ним договору становила понад 600 млн. Та які факти столична влада приховала від киян – розслідувала Альона Середа.

«Ми робимо все, щоб у вересні конструкція мосту вже стояла і протягом цього, до грудня максимум, ми будемо робити все, щоб міст запустити», – голосно заявляв мер столиці Віталій Кличко.

Проте вересень уже надворі, а міст ще й досі у розібраному стані.

А зараз згадаємо тендер, зокрема, на чотири компанії, які минулого року подали заявки. Двом із них відмовили одразу із незрозумілих причин. До участі в тендері допустили «Північно-Український будівельний альянс» та «Спецбуд-Плюс».

Тендер розіграли між собою дві компанії, що входять до корпорації "Укрбуд"

Зверніть увагу: різниця у вартості послуг – одна тисяча гривень. Тендер на півмільярда розіграли за 20 хвилин.

Та підсумки розслідування цієї закупівлі з боку АМКУ дійсно вражають: дії ТОВ «Північно-Український будівельний альянс» і ТОВ «Спецбуд-Плюс» визнано такими, що напряму порушують законодавство України про захист економічної конкуренції, адже обидві компанії є членами Української державної будівельної корпорації «Укрбуд».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини