“Плювати вони хотіли на гречку і тисячу гривень”, – експерти про байдужість українців до майбутніх виборів

05.02.2019 11:01

Українські експерти та соціологи заявили, що цьогоріч українці дійсно можуть "наплювати" на вибори. За їхнім прогнозом, кількість людей, яким байдужі вічні обіцянки, гречка та тисяча гривень – збільшилась.

Вчора, 4 лютого, стало відомо, скільки українців збирається йти на вибори. Так, пройшло велике соціологічне опитування. За його результатами, 74% респондентів готові віддати свій голос за одного з кандидатів.

За словами члена правління соціологічної асоціації України Ольги Балакірєвої, повністю покладатися на результати опитування не варто.

"Вони, як правило, орієнтовані на те, щоб вплинути на свідомість людей, на громадську думку. Показати або інший порядок кандидатів, або підтримку якогось кандидата на більш високому рівні, ніж це є насправді. Проблема не в тому, на що впливають ці результати, а в тому, як вони представлені в ЗМІ. Я стикалася зі сфабрикованими даними, коли дослідження не проводилося", – зазначила вона.

Однак ряд експертів стверджує, що якщо прослідкувати за активністю українців у соцмережах, то можна дійти до висновку, що вони дійсно зневірились у політиках та не вірять їхнім обіцянкам.

"Вибори 2019 року можуть стати переломними. Так, знайдуться такі люди, які щиро вірять тому чи іншому кандидату і підуть та проголосують за нього. Будуть такі, які проголосують "по приколу". Це повнолітня молодь та інші прошарки населення, зазвичай малоосвічені. Будуть й "дуже ображені", які не підуть на вибори й плювати вони хотіли на гречку, тисячу гривень і так далі", – додали українські експерти.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини