«Плівки Педоса»: оприлюднено повний запис конфлікту начальника поліції Вінничини з журналістом

01.05.2020 16:52

У мережі з’явилася повна версія запису зустрічі начальника Головного управління поліції у Вінницькій області Юрія Педоса з журналістом «СтопКору» Артемом Поліковським.

На відео видно, як медійник показує Педосу посвідчення, своєю чергою, той на брифінгу заявляв, що журналісти, які приходили до нього, не показали посвідчення, одразу перейшли до провокаційних запитань і «почали виводити на емоції».

Крім того, поліціянт стверджував і на відео, і на пресконференції, що знімальна група напала на нього. Оприлюднені кадри це спростовують, адже журналіст не заходив на приватну територію. Спілкування відбувалося на дорозі. Видно, що заяви Педоса про напад — абсурдні, адже окрім розмови між чоловіками нічого більше не відбувається.

«Я розумію, я визнаю, що, можливо, щось не так сказав. Але вибачте, в мене за спиною стояли діти, які плакали, і дружина», — заявляв на брифінгу Педос. А на відео видно, що дружина його налаштована не менш агресивно та спілкується на підвищених тонах.

Крім того, під час розмови поліціянт обіцяє Поліковському «порушити справу».

«Сьогодні по вам буде порушена справа, я вам гарантую», — дослівна цитата Педоса.

Юрій Педос Фото: скріншот

Нагадаємо, 28 квітня на Вінничині начальник Головного управління поліції в області Юрій Педос намагався залякати журналістів погрозами, а потім викликав правоохоронців із заявою, що журналісти нібито напали на його родину.

Знімальна група приїхала до села Агрономічне, аби відзняти незадекларований будинок Педоса та взяти його коментар.

Спочатку розмова нібито почалася, однак потім управлінець почав кричати та погрожувати журналістам, а також припускати, що у них можуть знайти 10 грамів наркотиків.

Педос викликав поліціянтів, була порушена кримінальна справа.

Згодом він дав пресконференцію, на якій назвав візит журналістів «провокаційним».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини