Піщане лобі: хто прикриває незаконну точку видобутку на Видубичах?

31.10.2018 12:25

Рік тому активісти повідомили керівника Київської прокуратури №1 Артема Яся про піщаних браконьєрів – тоді він пообіцяв розібратися з нелегалами за законом. Натомість напередодні активісти відзняли відео, з якого чітко видно: одразу кілька вантажівок без перешкод заїжджають на територію і вивозять пісок. Тож активісти повторно вирушили до прокуратури.

З журналістами пан Ясь спілкуватися відмовився, тому розмова з громадськістю відбулася за зачиненими дверима.
«Зараз ми почули від прокурора Голосіївського району багато, в принципі, конструктивних речей – він розповів, що протягом цього року було зроблено багато слідчий дій, але чомусь коли можна було вже справу завершувати і фактично оголошувати підозри і передавати справу до суду – чомусь раптом її передали в Деснянський район Києва, і зараз знову починається ця справа, коли можна було її завершувати. Це трохи дивно», - повідомив координатор ГО «Стоп Корупції» Роман Бочкала.

В Деснянській прокуратурі вже мають кількох підозрюваних, втім обвинувачувальний акт поки винести не можуть. А окрім цього стало відомо, що ще на початку жовтня правоохоронці опечатали територію, тож вивозити звідси пісок – взагалі заборонено.

А тим часом Деснянський райсуд відхилив позов про арешт техніки нелегальних видобувачів. Тож поки прокуратура не передасть справи до суду, є всі підстави вважати, що піщані браконьєри продовжуватимуть заробляти сотні мільйонів гривень.

Подробиці цієї гучної справи – у відео:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини