“Пісні, каша та 100 грам”, – хитрощі від кандидата Дануци в Кропивницькому (ФОТО, ВІДЕО)

15.07.2019 17:49

В Кропивницькому для місцевих мешканців кандидат в народні депутати у 99 виборчому окрузі Олександр Дануца влаштував справжнє свято. Гучна музика, гречка з хлібом та 100 грам біленької в пластиковому стаканчику: такими застарілими методами користується потенційний парламентарій.

Відео “святкування” відзняли очевидці й передали його місцевому активісту “Стоп Корупції” Віктору Дудіну. На кадрах видно, як під гучну музику люди похилого віку зібрались, щоб хильнути безкоштовного алкоголю.

Крім того, очевидці зафіксували, як під час "заходу" агітатори роздають друковані газети. Швидше за все, з агітаційним вмістом.

Зазначимо, що Олександра Дануцу представляють як політика та громадського діяча з Кропивницького, голову правління медіа групи “Прайм-Тайм”. Він балотується до Ради від президентської партії “Слуга народу” у 99 виборчому окрузі.

Раніше журналіст “СтопКору” Олена Середа провела розслідування і з’ясувала, хто вони та чим живуть – кандидати Слуги народу.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Читайте також: "В Ужгороді кандидат у ВР використав 20 ОСББ для підкупу виборців".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини