Після звернення журналістів трасу на Дніпропетровщині, де загинув Скрябін, пообіцяли відремонтувати

Велике будівництво вирує: лише цього року в Україні планують побудувати 6500 км автошляхів. Але є в країні й такі пекельні місця, яких влада роками чомусь не бачить. Чи просто не хоче бачити? Одну з найжахливіших трас на Дніпропетровщині випробував Денис Гойко. Що з цього вийшло – дивіться у сюжеті.

У 2018 році Дніпропетровська ОДА отримала у спадок 800 автодоріг. Усі вони різних значень. Зрозуміло, що відремонтувати усі й одразу неможливо. Під час розмови журналістів «СтопКору» із заступником директора департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА Володимиром Верхотурцевим склалося враження, що керівництво області дійсно не знає про стан цієї дороги, адже ніхто не скаржився.

Не чули й про величезну кількість вантажівок, які курсують цією дорогою, оминаючи ваговий контроль. А кожна друга або ж чимось стукається, або ледь не перекидається.

Тому для того, щоб керівництво області побачило реальну ситуацію на дорозі, ми надіслали декілька фотографій та відеозвернення, яке ще у 2015 році зняв Герой України Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін).

А вже наступного дня Кузьма загинув на цій дорозі… і саме неподалік від Лозуватки. Нагадаємо, соліст гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув 2 лютого 2015 року в автокатастрофі біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області внаслідок зіткнення позашляховика Toyota Sequoia, за кермом якого перебував співак, і молоковоза. Кузьменко повертався з Кривого Рогу, де напередодні його гурт дав концерт. У фатальній ДТП постраждали також дві жінки — пасажирки автівки Скрябіна та молоковоза відповідно.

Лише після згадки про Кузьму у зверненні «СтопКору» керівництво департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації пообіцяло провести інспекцію дороги та розпочати капітальний ремонт.

Кryvyy Rih2
Ями на дорозі - буквально по коліно Фото: СтопКор

Зазначимо, що дорога з Лозуватки прямує до Олександрії. Вона місцевого значення і закінчується на межі з Кіровоградською областю. Разом із дорогою закінчуються і страждання водіїв. Наступні 7 кілометрів були відремонтовані у 2019 та 2020-му роках: тут витратили майже 20 мільйонів гривень.

Однак цьогоріч від поточного середнього ремонту дороги у напрямку Петрового чомусь відмовились і перевагу надали звичайнісінькому ямковому. Як пояснив директор ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» Анатолій Зорькін, наразі держава не має коштів, аби провести там капітальний чи хоча б середній ремонт.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини