Після звернення активістів Рада створить ТСК через корупцію в Федерації футболу

15.11.2019 16:49

Завдяки ініціативі ГО "Стоп корупці" та після звернення активістів спільно з іншими організаціями до Верховної Ради, на черговому засіданні 15 листопада, парламентарі прийняли рішення про створення Тимчасової слідчої комісії для розслідування можливого факту  порушення чинного законодавства президентом ФФУ Андрієм Павелком. Справа стосується будівництва футбольних полів у 2017-2018 роках. 

 

Ілюстрація: СтопКор

 

 

Про це на своєму сайті повідомила Українська Правда.

У пояснювальній записці до прийнятої постанови сказано, що ТСК створюється за зверненням громадських організацій: "Ініціативи майбутнього", "Стоп корупції", "Народ проти корупції" та "Стоп Мангул" щодо можливих фактів корупції керівництва Української асоціації футболу (Федерації футболу України).

Йдеться про можливе зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету з питань бюджету Верховної Ради України восьмого скликання Андрієм Павелком при реалізації бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" у 2017-2018 роках.

У червні 2018 року НАБУ розпочало розслідування про можливу корупцію ФФУ. З початку 2019 року Генеральною прокуратурою України здійснюється розслідування; кримінального провадження за фактом вчинення керівництвом ФФУ/УАФ розтрати коштів, в тому числі цільових надходжень та інвестицій від УЄФА.

Нагадаємо, що нещодавно, журналісти "СтопКору" розкрили схему очільника ФФУ Павелка на 8 мільйонів євро.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини