Після засідання РНБО від роботи відсторонили понад 100 митників

03.04.2021 12:26

Після засідання Ради національної безпеки і оборони в Україні відсторонили від виконання посадових обов’язків понад 100 митників. Про це повідомила Державна митна служба України, передає "Радіо Свобода".

derzhavna mytna sluzhba
Фото: facebook

"Понад 100 працівників Держмитслужби, серед яких 17 – керівники митниць та митних постів, були відсторонені сьогодні від виконання своїх посадових обов’язків після засідання Ради національної безпеки і оборони на підставі листа Управління внутрішньої безпеки Державної митної служби України", – заявили в Митній службі.

22 працівники відсторонили в Одеській митниці, 23 – у Закарпатській, 8 – у Київській, 23 – у Волинській, 46 – у Галицькій, 3 – у Буковинській.

Нагадаємо, 2 квітня Рада національної безпеки і оборони України запровадила персональні санкції проти осіб, яких звинувачують у контрабанді.

Він назвав контрабанду "економічним тероризмом проти України", оскільки за розрахунками експертів збитки через контрабанду сягають 300 мільярдів гривень, що недоотримав державний бюджет. З них понад 100 мільярдів – внаслідок неефективної роботи митниці.

За його словами, від роботи відсторонили десятку посадовців митних органів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Тищенко зчинив бучу на 87 окрузі, де балотується Вірастюк.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини