Після виборів на українців чекатиме підняття пенсійного віку – експерт

Дмитро Яблоновський попередив, що українські пенсіонери та люди, які збираються найближчим часом вийти на пенсію, можуть не розраховувати на підтримку влади. Експерт попередив, що цьогоріч українців чекає неприємний сюрприз.

Новину передає "Преса України".

Заступник директора "Центру економічної стратегії" Дмитро Яблоновський заявив, що в Україні відбудеться підвищення пенсійного віку. За його словами, такий неприємний сюрприз чекає українців вже у 2019 році. А саме після парламентських виборів.

Експерт пояснив, чому влада піде на такий крок. За його словами, дефіцит Пенсійного фонду України є досить високим. Це означає, що обіцяне раніше підвищення пенсій можливе лише внаслідок підвищення пенсійного віку. Тобто одні люди не вийдуть на пенсію вчасно, проте інші отримають символічну надбавку.

"Протягом останніх кількох років Пенсійний фонд України не може ефективно здійснювати процес виплати пенсій через відсутність достатньої кількості фінансових ресурсів. Іноді він змушений позичати кошти у Державної казначейської служби", – нагадав Дмитро Яблоновський.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини