Після вакцинації головний санлікар Ляшко захворів на COVID-19

15.03.2021 16:33

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко отримав позитивний ПЛР на COVID-19. Про це він повідомив на сторінці у Facebook.

First Covid-19 coronavirus case reported in Ukraine
Віктор Ляшко Фото: Сергій Долженко/ЕРА

"Потрапив у той період, коли імунітет від щеплення ще не повністю сформований. Як показує аналіз даних клінічних досліджень, ефективність вакцини після одноразової стандартної дози становить 76% з 22 по 90 день. Рівень антитіл зберігається протягом цього періоду з мінімальним зниженням. У мене був лише 13 день після щеплення, коли з’явились симптоми, тому зрада відміняється", - написав він.

Ляшко зазначив, що впевнений, що саме завдяки вакцинації перебіг хвороби пройде без ускладнень.

"Окремо хочу зазначити, що всі вакцини проти COVID-19 , у першу чергу розроблені та протестовані на полегшення перебігу хвороби без ускладнень для здоров’я. І ще раз наголошую. Якщо є симптоми, звертайтесь до лікаря та проводьте діагностику. Вчасно встановлений діагноз - запорука стримання поширення коронавірусної хвороби.

Наразі перебуваю на лікарняному до:

1) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів рахуючи з 10 дня від дати появи симптомів без лабораторного обстеження;

2) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів рахуючи з 10 дня від дати взяття матеріалу (при позитивному результаті на COVID-19 методом ПЛР) без лабораторного обстеження;

3) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання, за умови отримання одного негативного результату тестування методом ПЛР", - додав він.

Нагадаємо, минулого тижня головний санітарний лікар Віктор Ляшко зробив щеплення проти коронавірусу індійською вакциною Covishield, щоб на власному прикладі показати, що вона безпечна.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини