Після скандалу з поліцією на Борщагівці один із копів «засвітився» на новій незадекларованій Toyota (фото)

13.01.2021 16:44

Заступника начальника Чайківського ВП Києво-Святошинського ВП Олександра Сака впіймали на користуванні незадекларованим автомобілем. Про це повідомили активісти ГО «Стоп корупції», які проводили громадський прийом біля відділку.

oleksandr sak politsiya 2
Фото: СтопКор

Сак приїхав на роботу Toyota Camri 2016 року випуску. Вартість автомобіля коливається в районі 16 тис. дол.

«Коли Сак побачив, що ми можемо спіймати його на незадекларованій автівці, то почав її ставити за рогом і ходити до райвідділу 200 метрів пішки. Ми вже готуємо звернення до НАЗК щодо початку перевірки його способу життя. Адже відповідно до даних, квартира у нього в іпотеці, при тому полцейський розсікає на недешевих автівках», – розповідає правозахисник.

oleksandr sak politsiya 2
Фото: СтопКор

Що передувало?

На Софіївській Борщагівці стався неприємний інцидент – місцеві поліцейські на чолі з Олександром Саком та разом зі спецпризначенцями виставили з дому людину.

Викликали копів жінки, життям яких нібито щось загрожувало. За даними активістів, насправді люди, які були прописані в будинку ще в 2007 році, зараз намагаються продати будинок, не маючи права власності. У цьому їм нібито й допомогає поліція.

Borschgivka novini
Поліція виносить речі потерпілого, якого перед цим затримали і відвезли до райвідділу Фото: СтопКор

На даний час власником житлового будинку є юридична особа, яка здала його в довгострокову оренду і прописала орендаря в будинку.

10 грудня 2020 коли орендар заселився з речами до будинку, виявилося, що в ньому перебувають дві жінки. Вони заявили до поліції, що нібито їхньому життю загрожує небезпека.

Через добу поліцейські Чайківського ВП разом із КОРДом зайшли до будинку попри те, що власник згоди не давав. Крім того, ухвали суду в поліції теж не було.

У результаті Олександра Новикова (орендаря) з договором від власника було затримано і разом з усіма речами виселено.

Після спілкувань з поліцією активістам пояснили, що якщо Новиков хоче знов заселитися, то зможе це зробити, маючи лише ухвалу суду. Водночас не було з‘ясовано, на яких підставах дві жінки, які є заявниками, перебувають в будинку, яким не володіють.

«Натомість після того, як Новиков почав скаржитися у різних органах (СБУ, ДБР та прокуратура), він нібито отримав попередження від Чайківського ВП щодо відкриття кримінальної справи та вручення підозри. Водночас начальник Чайківського ВП Сак почав їздити новою машиною», – зазначив активіст.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини