Після оприлюднення скандального листування нардеп Денисенко ховається від ЗМІ

По-наївному вляпався! Видання «Вибір.Медіа» виклало у мережу листування народного депутата України – Андрія Денисенка з таким собі Дмитром Погребовим. Та як виявилося – це підставна особа – пранкер, який у повідомленнях зміг вивідати у парламентарія багато цікавої і навіть закритої інформації.

Журналісти «СтопКору» відправили листування Андрія Денисенка з пранкером головному редактору програми телевізійних розслідувань «Схеми. Корупція в деталях» – Наталії Седлецькій і попросили підтвердити або спростувати спілкування когось із членів їхньої команди з парламентарем Денисенком.

І ось, що вона відповіла: «Ніхто з нашої команди ніколи не спілкувався ані з депутатом Андрієм Денисенком, ані з кимось з його помічників чи в принципі з кимось з його оточення. Чотири роки тому, здається, один раз записали його в кулуарах Ради його коментар на камеру. Наша команда не має жодного уявлення про теми, які обговорюються в цьому листуванні. Нічого подібного в нашому ефірі ніколи не планувалося і не планується. Програма “Схеми” не виготовляє сюжетів на замовлення. Це повна маячня».

Знімальна група «Стоп Корупції» хотіла дати можливість Андрію Денисенку прокоментувати цю історію та готова була показати його точку зору в ефірі. Однак протягом цілого тижня на телефонні дзвінки та повідомлення парламентарій не відповідав – а потім і взагалі заблокував номер журналістів.

Подробиці епістолярного скандалу – у власному розслідуванні «СтопКору»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини