Після кількох звернень Русаліній так і не надали охоронця: жінка боїться за своє життя

Щонайменш у двох кримінальних провадженнях, пов’язаних із загрозою життю, бізнесвумен Людмила Русаліна разом із адвокатом зверталась до правоохоронних органів з проханням надати їй охоронця або гарантувати безпеку, проте – марно. Про це жінка заявила 9 липня під час круглого столу на тему «Бізнес під прицілом: чому українському бізнесу дедалі частіше загрожує небезпека?», що відбувся у пресцентрі «Стоп корупції».

Rusalina
Фото: СтопКор

«У нас є підтверджена з кількох джерел інформація, що проавансовано замовлення на моє фізичне усунення, і у мене є причини побоюватись, що дані «наружки» будуть передані кілеру, аби спростити йому роботу. Я дуже хвилююсь за своє життя, за життя своїх дітей.

Звертаючись у рамках кримінальної справи, відкритої за моєю заявою, із запитами на надання мені охорони, я її так і не отримала. Мої запити все ще розглядають. Я користуюсь послугами приватної охоронної структури, держава мені не надала ані захисту, ані допомоги, ані підтримки», — розповіла вона.

frolova elena advokat
Олена Фролова Фото: СтопКор

Слова Русаліної підтвердила адвокат Олена Фролова.

«Так, дійсно, вже у двох кримінальних провадженнях, які пов’язані з загрозами життю, ми звернулися за наданням заходів безпеки. У жодному з них нам їх не надали. Одному провадженню вже скоро буде рік. Інше з’явилося після попередньої пресконференції. Далі, ніж опитування заявника, надання статусу потерпілого і запевнення, що заходи безпеки будуть здійснені, наші правоохоронці не зрушили», – додала вона.

prestsentr stop coruptsii
Фото: СтопКор

Раніше цього ж дня Русаліна та її адвокат заявили, що слідчий центрального управління ДБР Дмитро Сухіна може передавати інформацію з негласних слідчих дій організаторам замовного вбивства бізнесвумен.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини