Пішло не за планом – у РФ останній дзвоник школярів перетворився на БДСМ-вечірку (фото, відео)

24.05.2019 11:42

У Владивостоці одинадцятикласники одяглись у БДСМ-костюми й влаштували вечірку, фото з якої швидко розповсюдилось мережею. Про це повідомляє "Уніан".

Судячи з відео, натовп школярів у різних костюмах спочатку весело танцював під музику на ґанку школи, а потім перемістився в актовий зал.

Директор школи № 74 Галина Пугіна розповіла, що вона дізналася про події напередодні і вже поспілкувалася з однією з дівчат. З'ясувалося, що це сталося не на урочистій лінійці, а днем раніше - 22 травня.

"В минулому році після уроків (у день самоврядування – УНІАН) школярки влаштували яскравий виступ в образах стиляг, одягнувши сукні в горошок. В цей раз планувалося аналогічне шоу, але все пішло не за планом. Школярі, про яких зараз говорять, – з 11-го «Б». Цей клас взагалі, як сказати... Часто намагаються продемонструвати, що вони вже дорослі", - пояснила директор.

З дівчинкою, яка одягла поліцейську форму, вже встигли поговорити. За словами школярки, вона не думала і не знала, що "робить щось погане". З іншими учасниками скандального флешмобу вчителі і директор також планують поговорити. Як повідомили в прес-службі УМВС Росії по Владивостоку, за фактом відеозапису проводиться перевірка, встановлені особи учасників інциденту, а також їх батьків.

Читайте також: "У РФ хлопчик пригостив своїх однокласників щурячою отрутою: 13 дітей госпіталізовано".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини