«Пішли, Андрію, нам тут не раді» – Садовий та Вілкул не можуть розмістити власну рекламу у Дніпрі

За повідомленнями довірених осіб кандидатів у президенти Андрія Садового та Олександра Вілкула у Дніпрі існує негласна заборона на розміщення їхньої агітації.

«Ми не можемо розмістити рекламу на білбордах, існує негласна заборона», - повідомила представників ОПОРИ довірена особа кандидата в Президенти України Олександра Вілкула в ТВО №28 Наталія Начар’ян.

«Ми зверталися до трьох різних агенцій, київських, дніпровських, але вони відмовляють, кажуть, що спочатку потрібно отримати дозвіл в департаменті Дніпровської міської ради», - пояснює й Андрій Толстих, представник Садового на тому ж ТВО.

Читайте також: «Стріляти, а не голосувати» – у Херсоні продовжують псувати агітаційні борди, найбільше дісталося Садовому

«Это решение свободных рекламных агентств. Свободные журналисты снимают гадости, а днепровские фирмы не вешают Садового», - вважає міський голова Дніпра Борис Філатов. Про це він повідомив під час свого інтерв’ю ІА «ЛІГАБізнесІнформ».

Читайте також: «Схід вже не той, або вам тут не раді!» – у Харкові розтрощили сітілайти з агітацією за Мураєва та Бойка (ВІДЕО)

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини