Пішла в гості до незнайомців та забула там дитину: в Одесі затримали “горе-мати”

09.01.2020 19:31

Жінка залишила малолітнього сина у малознайомих людей. Потім, прямуючи додому подзвонила до поліції із заявою про зникнення дитини. Жінку притягнуть до адмінвідповідальності. 

Посварившись з матір’ю, 43-річна жителька Суворовського району взяла 7-річного сина і пішла з дому. На вулиці вона познайомилася з двома чоловіками, які запросили її в гості.

Коли в домі нових приятелів закінчилися запаси алкоголю, жінка пішла з одним із чоловіків у магазин. По дорозі вони посварилися і розійшлися у різні боки. Лише згодом жінка згадала, що з нею був син, та, зайшовши у першу-ліпшу крамницю, попросила продавчиню подзвонити у поліцію.

Тим часом чоловіки, з якими залишився хлопчик, не дочекавшись матері та не допитавшись у малого його адреси, також набрали «102». Зіставивши ці два повідомлення, правоохоронці зрозуміли, що йдеться про одну й ту саму дитину.

Наразі мати з сином знаходяться у відділку, повідомляють у місцевій поліції.  З ними працюють ювенали. За неналежне виконання батьківських обов’язків на жінку буде складено протокол за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, про подію правоохоронці повідомлять соціальну службу у справах дітей.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини