Пишіть листи, шліть запити: як керівник АРМА поспілкувався з журналістами

19.03.2019 17:08

Послав у прес-службу та обмежився загальними фразами. Так керівник АРМА Антон Янчук відповів на запитання журналістів "СтопКору" щодо рейдерського захоплення агрохолдингу "Росток-Холдинг" та подальших порушень з боку агентства під час передачі майна компанії-управителю.  

"На всі запитання Янчук порадив нам звертатись у прес-службу, яка наші запити ігнорує. А також на уточнюючі запитання про передачу активів агрокомпанії обмежився цитатою з посадових інструкцій АРМА", – розповіла журналістка "СтопКору" Наталія Дігтяр.

Нагадаємо, 11 лютого 2019 року Солом'янський районний суд міста Києва за клопотанням Національного антикорупційного бюро ухвалив рішення повторно заарештувати корпоративні права, а також все нерухоме майно групи "Росток-Холдинг" з метою уникнення його протизаконної реалізації представниками АРМА. Про це йдеться на сайті компанії у заяві керівництва та колективу холдингу.

"На період, поки розгляд справи "Росток-Холдинг" триває у судах, АРМА із численними порушеннями законодавства передала активи компанії в управління "новому керівництву" — компанії ТОВ "Ай Енд Ю Груп Юкрейн" Сергія Тарасова.

Оскільки це відбулося без попередньої оцінки майна, без проведення відкритого конкурсу із призначення тимчасового управителя — і новим управителем "абсолютно випадково" виявився прямий конкурент по аграрному бізнесу — акціонери та менеджмент компанії "Росток-Холдинг" мають цілком обґрунтовану підозру, що за час, поки триватимуть суди, так звані "нові управителі" разом із завезеними на підприємства озброєними тітушками за безцінь розпродадуть майно компанії "потрібним людям".

Раніше "Росток-Холдинг" звернувся до НАБУ з проханням розібратися у ситуації щодо рейдерського захоплення компанії, у якому задіяні корупційні суди, прокуратура, правоохоронні органи та АРМА.

Додамо, 10 січня 2019 року старшими детективами НАБУ розпочато досудове розслідування протиправних дій посадових осіб Національної поліції в Харківській області, Харківської місцевої прокуратури №6, судової гілки влади, а також АРМА.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X