Піщані браконьєри застосували проти журналістів пристрої, які використовують російські найманці на Донбасі

07.11.2019 12:00

Спроби журналістів зняти масштаби нелегального намиву піску на річці Коник дуже не сподобались власникам котеджного кооперативу неподалік. За хвилину коптер медійників впав на дерево. Є всі підстави вважати, що було застосовано заборонену в Україні зброю, вважає директор правозахисного департаменту ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

«Однозначно, що під час зйомок незаконно були застосовані спеціальні пристрої, заборонені законом, які по суті й заглушили сигнал нашого коптера, після цього він просто впав», – коментує пан Бондарчук.

Як зауважує правозахисник, подібні спецзасоби можна придбати лишень за 28 тисяч гривень, це переносна глушильна станція, яка може діяти на відстані 150 метрів. Тобто охоронці котеджного містечка могли використати щось подібне, або, можливо, навіть і рушницю вартістю близько 400 тисяч грн.

Між іншим, саме таку зброю активно використовують проросійські бойовики на Донбасі. Але хто і навіщо настільки ретельно охороняє це елітне містечко? Можливо, це пов’язано з тим, що власники будинків – не просто багаті, а ще й впливові.

За 3 роки річище Коника суттєво змінилось

Чи причетний заступник мера Кличка до кришування нелегальної діяльності піщаних нелегалів? Чи дійсно проти журналістів застосували зброю, якою воюють російські найманці на окупованій території? І, зрештою, чому цю ділянку оберігають, наче режимний об’єкт?

Про ці та інші подробиці життя мільйонерів «Золотої затоки» дізнавайтесь у наступному розслідуванні вже за тиждень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини