Піщана буря в бюджеті: через контрабанду піску держава втрачає десятки мільйонів

Кожен з 38 осередків ГО «Стоп Корупції» неодноразово фіксував факти мільярдної корупції фіскалів та митників по всій країні. Окрім цього, десятки мільйонів гривень бюджет втрачає через контрабанду піску. Вже третій рік поспіль правозахисники і журналісти «СтопКору» протистоять піщаній мафії. Тільки на Київщині, за підрахунками активістів, діє майже 20 незаконних точок видобутку.

«Знаєте на скільки одна точка в рік намиває піску? На 100 млн грн. Це просто одна точка – 100 млн грн. А скільки їх таких? Ті 100 млн грн, якщо навіть просто оподаткувати 20 відсотків, то Київ отримав би 20 млн грн. А натомість їх отримали правоохоронці, ДФСники просто до своїх кишені корупційно, це правда», - констатує координатор проекту «Стоп Корупції» Роман Бочкала.

Команда «СтопКору» звернулась до міністра фінансів та до голови уряду з проханням вдосконалити реформу Фіскальної служби, Адже нинішня ситуація тільки спустошує держбюджет України. А журналісти «Стоп Корупції» й надалі будуть слідкувати за розвитком подій та висвітлювати їх у своїх сюжетах. Подробиці – у відео:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини