Пірати «Золотої затоки»: хто кришує браконьєрів на березі річки Коник?

06.11.2019 12:15

Втратили береги: нахабність піщаних браконьєрів у столиці не знає меж. Минулого місяця правозахисники зафіксували підозрілу активність на річці Коник, де працювали два земснаряди. Наскільки масштабними є ці роботи? Та хто покриває діяльність нелегальних намивачів? З’ясовувала Наталія Дігтяр.

Дроти зафіксованої техніки привели журналістів «СтопКору» до сусіднього котеджного містечка під назвою «Коник». Та побачити все ближче виявилось неможливим, адже селище пильно охороняється.

Напередодні знімальна група домовилася з рієлтором про огляд, однак охоронець впізнав нашу журналістку і зустріч раптово скасували – без пояснення причин.

Тож медійники вирішили зняти масштаби незаконного піщаного бізнесу із повітря.

Коптер журналістів було збито

Чи не одразу після запуску коптера до знімальної групи під’їхали два чоловіки. Один з них, засновник кооперативу «Золота затока» Юрій Паламарчук, вимагав зупинити зйомку.

Після відмови журналістів звучить ось ця фраза: «Саш, пусть снимут сейчас» (охоронець). Після цього чоловік ймовірно щось комусь пише. Одночасно із цим коптер медійників перестає слухатися.

За хвилину дрон впав на дерево. Тож є всі підстави вважати, що після команди «зніми дрон» було застосовано заборонену в Україні зброю.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини