Підвищення кваліфікації? – Чому в Олевській РДА питаннями корупції займається секретар голови

01.03.2019 15:57

В рамках рейду представників осередків "Стоп Корупції", який стартував 1-го березня, активісти відвідали Олевську райдержадміністрацію та поспілкувались із її головою Дмитром Лазаренком. 

Зокрема, підняли болючу для місцевих мешканців тему транспортних проблем в місті. Люди жалілися, що в Олевську є лише один перевізник-монополіст, який не надає якісних послуг.

З цим частково пов’язують і смерть молодої дівчини, яку нібито висадили з маршрутки цього перевізника й вона замерзла в лісі.

Голова РДА повідомив, що стежить за перебігом розслідування в цій справі.

Активісти зі свого боку запропонували ініціативу створення транспортного комунального підприємства для забезпечення комфорту місцевих мешканців і зазначили, що замість новенької автівки для мера Олевська за 800 тисяч гривень можна було б придбати автобус для громади міста.

Стопкорівці також поставили питання посадовцю щодо способів боротьби з корупцією на місцевому рівні, які використовують в установі. Лазаренко відповів, що цими питаннями займається його секретар, яка регулярно ходить на тренінги, де розглядаються подібні проблеми.

Крім того, активісти помітили відсутність скриньки для звернень громадян щодо корупції в місті. Їм пообіцяли, що скриньку буде встановлено найближчим часом – у цей понеділок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X