Підстилка під інструмент: виборчий плакат Паладія на незаконному складі піску насмішив активістів

07.06.2021 14:09

Той випадок, коли політичне життя уже в минулому, але ти досі продовжуєш красти в киян. Ексдепутат Київміськради Сергій Паладій захопив землю на березі Дніпра та розгорнув там незаконний бізнес. На тому ж місці активісти ВГО «Стоп корупції» виявили старий агітаційний плакат політика.

paladiy pisok 3
Фото: СтопКор

«Ми перебуваємо на Видубичах на березі річки Дніпро, де піщаний нелегал та ексдепутат Київської міськради Паладій організував незаконну діяльність. Зокрема, будівництво причальної стінки, щоб земельну ділянку, яку він захопив, надалі використовувати під складування піску. Ми написали заяву до Голосіївської окружної прокуратури, викликали водну поліцію. Зараз на місці є і працівники, і знаряддя злочину», – повідомив правозахисник Роман Литвин.

paladiy pisok 3
Знаряддя злочину Фото: СтопКор

Крім того, активісти виявили на місці події старий агітаційний плакат політика.

«Абсурдність ситуації полягає в тому, що на цьому причалі робочі використовують передвиборчу символіку «Батьківщини», а саме — їхнього роботодавця Паладія. Зокрема, плакат знадобився їм у вигляді простирадла під інструменти. Схоже, що не дуже-то вони й поважають свого боса», – додав Литвин.

paladiy pisok 3
Фото: СтопКор

Зазначимо, сам політик майже щоразу приїжджає на незаконні точки та спілкується з поліцією, яку викликають активісти. Це теж підтверджує його причетність до нелегального бізнесу.

Сергій Паладій – ексзаступник голови комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту. Водночас він є директором ТОВ «ФІНІНТЕЛЕКТ-ПЛЮС», що належить Паладій Ірині Миколаївні та заробляє на вантажному річковому транспорті та видобуванні піску, гравію, глин і каоліну.

Компанія Паладіїв фігурує у двох кримінальних справах. Одна з них стосується податкових махінацій, а друга пов’язана із загибеллю машиніста буксира на робочому місці: тоді вибухнув паливний бак.

Крім того, пан Паладій є власником і керівником ТОВ «Гідробудшлях», одним із видів діяльності якого також зазначено добування піску, гравію, глин і каоліну.
У 2012 році його визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.1631 КУпАП. Зокрема, директор ТОВ «Гідробудшлях» завищив суму бюджетного відшкодування за податковою декларацією про ПДВ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини