Підривають довіру: у Львові “Голос” вимагає від Рудик та Железняка скласти повноваження

16.06.2021 17:55

Львівська обласна організації партії "Голос" вимагає від голови парламентської фракції Ярослава Железняка і голови партії Кіри Рудик скласти повноваження для повного перевантаження політичної сили. Про це передає "Українська правда" з посиланням на повідомлення Львівського осередку.

Rudyk i Jeleznyak
Фото: скріншот

"Львівська обласна територіальна організація ПП "Голос" вимагає від голови парламентської фракції Ярослава Железняка і голови партії Кіри Рудик скласти повноваження і цим почати повне перевантаження політичної сили", - йдеться у повідомленні.

Партійці кажуть, що постійні суперечки всередині "Голосу" тривають вже довгий час, а тому підривають довіру виборців.

Зокрема, там нарікають на голосування 15 червня за порядок денний у Верховній Раді. Тоді вдалось протягнути закон, який дозволяє подальшу трансляцію контенту на телебаченні російською мовою.

Саме тому обласна організація вимагає від голови фракції, тобто Ярослава Железняка, скласти повноваження і забезпечити перевибори в найкоротші терміни.

Від Кіри Рудик партія вимагає скликати демократичний з’їзд і скласти повноваження.

Що передувало: На засіданні 16 червня 10 нардепів із фракції "Голос" оголосили про створення у Раді окремого об’єднання "Справедливість" і висловили недовіру керівнику фракції, в якій вони залишаються.

У "Голосі" у відповідь на розкол всередині партії заявили, що створення "депутатської групи" у межах фракції суперечить закону про регламент Верховної Ради, хоча нардепи заявили про створення "об'єднання".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, мер Миколаєва відповів на вимогу Данілова не допустити відкриття російського магазина.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини