Підприємця з Луганщини зобов’язано повернути до місцевого бюджету понад 400 тис грн несплаченої орендної плати за користування землею

27.10.2020 11:25

Господарським судом Луганської області задоволено позовну заяву Сєвєродонецької місцевої прокуратури в інтересах держави до власника автостоянки про стягнення безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за користування земельною ділянкою.

Встановлено, що підприємець з 2017 року постійно користується земельною ділянкою площею 0,2 га, розташованою на території міста, на якій знаходяться будівлі, що належать йому на праві приватної власності та використовуються в господарській діяльності. Водночас, правовстановлюючі документи на землю суб’єкт господарювання не оформив, від укладення договору оренди неодноразово ухилявся. Таким чином, підставою для звернення органів прокуратури з позовом стало невиконання землекористувачем вимог закону, внаслідок чого місцевий бюджет тривалий час недотримував кошти від орендної плати за землю.

Судом враховано позицію прокуратури та стягнуто з фізичної особи-підприємця на користь міської ради грошові кошти у сумі понад 400 тис гривень.

Пресслужба Луганської обласної прокуратури

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X