Підприємці з оточення ексміністра Білозір забудовують столицю будинками-«монстрами»

08.05.2020 12:00

До зведення незаконних висоток у серці столиці причетні люди з орбіти ексміністра культури Оксани Білозір. Журналісти «СтопКору» намагалися поспілкуватися з родиною народної зірки та дізнатися про ситуацію, що склалася на Подолі, а також про їхній зв'язок з ну дуже сумнівними забудовниками. Що з цього вийшло ― дивіться у репортажі Марії Гураль.

Знімальна група «СтопКору» спершу вирушила до сина пані Оксани, Ярослава Недзельського, який є одним із засновників ЖБК «Зелений замок». Та двері журналістам ніхто так і не відкрив.

Згодом репортери спробували домовитися про інтерв'ю з другим сином артистки, паном Андрієм, з допомогою його дружини, Лариси Білозір. Але пані Лариса відмовилася, пославшись на необхідність оформлення офіційного звернення, та відправила медійників до свекрухи ― адже саме Оксана Володимирівна є власницею земельної ділянки, де зводиться будинок-«монстр».

Родичка артистки підтвердила: ділянка належить Оксані Білозір

Проте розмовляти з нами Оксана Білозір не захотіла та була небагатослівною. Єдиний, із ким все ж таки вдалося поспілкуватися ― це Роман Недзельський, чоловік пані Оксани.

«Я знаю, що там зараз йде судовий процес, тому що там є певні норми. Я знову ж таки з відкритих джерел інформацію черпаю, ми до того не маємо жодного відношення. Дійсно ділянка є наша, і по завершенню будівництва ми будемо мати дуже невелику частку майна. А решта – капітал, будівництво, погодження, всі процедури по дозволах ― цим всім займається інвестор», ― запевняє пан Недзельський.

За інформацією про те, хто ж все-таки відповідає за це будівництво пан Роман порадив звернутися до своєї дружини, Оксани Білозір, яка спілкуватися з нами не забажала. І це при тому, що увага ЗМІ та суспільства вже не перший місяць прикута до скандальних будівництв як на Подолі, так і на Шулявці.

Тож виходить, що попри всі порушення, зведення будинку на Подолі триває й нині. Забудовник, який добре знайомий з родиною Оксани Білозір, порушує закони та, відчуваючи безкарність, продовжує нахабно та самовільно зводити висотку вже на Шулявці. У результаті таких дій уже знищено зелену зону скверу, а згодом може обвалитися й метро, що призведе до катастрофічних наслідків.

Новобудову зводять впритул до скверу

Натомість ніхто з компетентних органів й досі не може вплинути на цю ситуацію. Сподіваємося, що вже найближчим часом державні установи зроблять усе можливе, щоб зупинити це свавілля, допоки це не призвело до трагедії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини