Підпільний дитсадок на Печерську: інспектори СЕС викрили директорку закладу на порушеннях і брехні

27.01.2020 13:36

Підпільні казино закрили, а підпільні дитсадки працюють. У Києві на Печерську функціонує дошкільний навчальний заклад під прикриттям. Журналісти на приховану камеру зняли, як директорка «Центру розвитку дитини «Щасливий острів дитячих мрій» рекламує заклад, показує нові меблі та дитяче меню. І того ж дня під час перевірки СЕС підприємець каже протилежне: дітей немає, заклад зачиняється. Про це повідомляють журналісти «СтопКору», які викрили нелегальний дитсадок.

«Нашій журналістці під прикриттям керівник закладу зазначила, що деякі меблі ще не розкладені бо їх тільки привезли, а з понеділка садок вже буде функціонувати. Також надала меню (ніким не затверджене). Коли зайшли ми з інспекторами СЕС, керівник розповіла абсолютно протилежну історію. Нібито заклад вже закрито через відсутність дітей в групі. Меблі складені, бо їх скоро заберуть. А з приводу харчування зазначила, що таких послуг тут не надають», – розповідають журналісти.

Фото: "СтопКор"

У спілкуванні з інспекторами СЕС директорка зазначила, що заклад припиняє роботу, меблі вивозять. Дітей, які відвідували заклад, не годували, кухнею не користувались.

А потенційній мамі, яка нібито хотіла влаштувати малечу в садочок, показувала меню і розповідала, що у закладі працює професійний кухар.

Фото: "СтопКор"

Зазначимо, що у реєстрі дошкільних навчальних закладів «Центру розвитку дитини «Щасливий острів дитячих мрій» немає, працює заклад без ліцензії.

Фото: "СтопКор"

Дитсадок облаштували у житловому будинку по вулиці Добровольчих батальйонів, 26 на київському Печерську.

Фото: "СтопКор"

Нелегалів викрили громадські активісти та звернулись до профільного департаменту КМДА.

Фото: "СтопКор"

Чиновники департаменту освіти і науки зазначили, що начальний заклад не значиться у відповідному реєстрі та працює без дозволів і ліцензії. Про це посадовці повідомили у відповіді на запит громадських активістів і додали, що вже звернулись до районного управління поліції.

Фото: "СтопКор"
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X