Підпільна «пральня» Ігоря Скосаря надурила державу на 37 мільйонів

22.11.2019 14:00

Нова афера від одіозного Ігоря Скосаря та його найближчого оточення: низку товариств, заявлених як гірничі та промислові підприємства, зареєстрували на одну адресу, але геть без офісів, та утворили багатомільйонний податковий кредит. Деталі цієї схеми – у репортажі Юрія Колесникова з Дніпра.

Нагадаємо, пов’язані з паном Скосарем підприємства, зареєстровані за адресою двох кар’єрів, уклали угоду з купівлі-продажу піску. І на цьому одна з «Юмін Груп» спромоглася утворити податковий кредит у 37 мільйонів гривень.

Саме під час історії з цим податковим кредитом випливло ім’я Дмитра Візгалова – ще одного співвласника бізнес-імперії, який власне і контролює бенефіціара «Юмін Груп» Євгена Косова, Євгена Скосаря та його батька Ігоря Скосаря.

Кінцевий бенефіціар майна - Євген Косов

Знімальна група «СтопКору» вирушила на вулицю Вернадського, колишня назва – Дзержинського. У будинку 15, Б має бути ТОВ «Мінпром», яке теж очолює син колишнього парламентаря Скосаря Євген.

Утім, місцева мешканка запевняє: про це підприємство жителям будинку нічого невідомо.

Чи займається група підприємств насправді тим, що називають відмиванням коштів? Скільки з них існує тільки у реєстрах та звітності, а насправді є фіктивними? Про це говорити поки зарано. «СтопКор» продовжує розслідування, нові факти і подробиці – у наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини