Підпал машини активіста в Києві: за пів року поліція не знайшла винних (фото)

17.08.2020 17:52

У Святошинському відділку столичної поліції вже майже пів року розслідують справу про підпал машини правозахисника ГО «Стоп корупції» Олександра Марченка. Юристи організації вирішили вкотре звернутися до правоохоронців, щоб дізнатися, на якому ж етапі перебуває слідство.

pidpal mashini kiev
Фото: СтопКор

Інцидент стався в ніч з 4 на 5 січня цього року.  У той день ранок почався для активіста з опіку ноги та вщент спаленого автомобіля. Активіст брав участь в акціях протесту проти незаконного видобутку піску фірмою «Мостобуд» у Києві на Видубичах, усі дні перебував безпосередньо на місці видобутку й підпал машини пов'язував тоді зі своєю громадянською позицією.

pidpal mashini kiev
Фото: СтопКор

Нагадаємо, схожий випадок стався у 2016 році в Марганці – там місцевому активісту «Стоп корупції» Сергію Хникіну спалили автомобіль та частково гараж.

«Я за ходом слідства не стежив, проте повідомлень щодо того, знайшли винних чи ні, мені не надходило. Думаю, що справу тишком-нишком могли закрити або вже й термін давності сплив. Жодна справа за заявами наших активістів не була розслідувана – вони (справи – ред.) просто помирають», – зазначив він у коментарі «СтопКору».

Нагадаємо, сьогодні, 17 серпня, вночі у Броварах підпалили автомобіль знімальної групи програми журналістів-розслідувачів «Схеми: корупція в деталях». Поліція Київської області почала кримінальну справу за статтею «Умисне знищення» після повідомлення про підпал.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини