Підлеглі Баканова фабрикують справи на користь забудовника Толмачова? Під НАБУ і ДБР — протест

16.09.2020 17:03

Веде бізнес в окупованому Криму, сплачує податки РФ, а в Україні в його інтересах фабрикують справи під керівництвом СБУ та Офісу Генпрокурора. Громадські активісти провели акції протесту під ДБР та НАБУ і просять очільників цих відомств розібратись у ймовірній причетності до «зливання» справи забудовника Толмачова правоохоронців.

Tolmachov
СБУ та Офіс Генпрокурора причетні до справи забудовника Толмачова? Під СБУ і ДБР - протест. Фото: СтопКор.

Учасники акції передали звернення до голови НАБУ Ситника та в.о. голови ДБР Соловйова.

«У ДБР пообіцяли найближчим часом розглянути заяву, яку ми сьогодні подали, та прийняті відповідні рішення щодо посадових осіб, причетних до кримінальних проваджень, які на сьогодні є просто сфабриковані заради того, щоб простим шляхом не давати законному власнику користуватись майном. Людина, яка сьогодні зловживає усіма правами кожного із нас, маючи незаконний бізнес в анексованому Криму, безкарно працює і сплачує податки Росії, чим спонсорує анексію Криму», — зазначив активіст ГО «Стоп корупції» Володимир Циганов.

Tolmachov2
ДБР просять розібратись у справі Толмачову і встановити, яку роль в ній відіграє СБУ. Фото: СтопКор.

За даними учасників акції, фактично в рамках кримінальних проваджень керівництвом та слідчими СБУ здійснюється рейдерський напад на приватні компанії, які придбали на законних підставах заставне нерухоме майно злісного банківського боржника («ТММ»): ТОВ «Парадай 3», страхова компанія «Unives», ТОВ «Ріелтек».
Це робиться слідчими СБУ (у змові з процесуальними керівниками з ОГПУ) в інтересах та на користь власників банківського боржника «ТММ»  для рейдерського захоплення на користь «ТММ» чужого нерухомого майна на загальну суму більше 230 млн грн.

Активісти упевнені, що СБУ використовують в цьому нападі як інструмент залякування та процесуального тиску. Слідчими діями з боку СБУ здійснюється всіляке перешкоджання господарській діяльності вказаних підприємств та незаконний тиск на інших суб’єктів (оцінювачі, нотаріуси, Фонд Держмайна, «Укрсоцбанк», «Альфа-банк» та інші).

«Слідчі ГСУ СБУ та працівники ОГПУ в рамках зазначеного кримінального провадження діють на замовлення та винятково в інтересах боржника Толмачова Миколи Григоровича (власника збанкрутілої компанії «ТММ»), який заборгував трьом вітчизняним банкам (в т.ч. державному «Ощадбанку») загальну суму більше 1 млрд грн та відмовляється їх повертати, завдаючи збитків як банкам, так і державі Україна. Натомість, за нашою інформацією, свої активи та грошові кошти, які Толмачов взяв у кредит у зазначених банках, він вивів в офшорні компанії (ТММ Holdings Limited, ТММ REAL EST А DEVELOPМENT PUВLIC LIMITED, Кіпр) та вклав у нерухомість в анексованому Криму. (За останнім фактом Прокуратурою АРК за заявою «СтопКору» 14.08.2020р. було порушено кримінальне провадження №4202001000000036 за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.110-2 ККУ)», — ідеться у тексті звернення, яке громадські активісти передали в НАБУ та ДБР.

Після захоплення Росією півострова власником готелю «Севастополь» у Ялті на папері стала кіпрська компанія ТММ Real Estate Development Public Limited. Однак де-факто пансіонатом продовжує володіти український забудовник, засновник компанії «ТММ».

До бюджету РФ Толмачов уже перерахував понад мільйон рублів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X