Під судом в Ужгороді палитимуть шини: люди вимагають рішення щодо повернення водогону громаді

25.10.2018 14:54

Налаштовані рішуче, готові до радикальних дій і навіть принесли до суду шини. Так під стінами Господарського суду в Ужгороді проходить підготовка до засідання у справі щодо повернення водогону Луг у власність громади Полянської ОТГ. 

Люди, які стали заручниками серії махінацій з боку ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» і залишились без системи водопостачання, вимагають справедливого рішення суду. Адвоката, які представляє інтереси оздоровниці, освистали. Люди скандують свої вимоги через гучномовець та закликають Феміду до об’єктивності під час розгляду.

У разі неадекватного вердикту учасники акції обіцяють перейти до радикальних дій та запалити шини.

Відкрити очі та повернути громаді Полянської ОТГ водогін Луг. З такими вимогами під стіни господарського суду в Ужгороді вийшли жителі Поляни, які стали заручниками махінацій ПрАТ «Укрпрофоздоровниці» з майном підприємства. Сьогодні судді мають розглянути справу по суті.

У курортному селищі Поляна на Закарпатті будь-якої миті може статися справжня санітарна катастрофа. Там водогін, який напуває багатотисячне селище, опинився у власності санаторію, а «Укрпрофоздоровниця» фактично монополізувала водопостачання у Свалявському районі.

У своїх розслідуваннях «СтопКор» розібрався, що водогін знаходився на балансі державного підприємства «Закарпаткурортрембуд». Утім, підприємство збанкрутіло й віддало об'єкт іншому утримувачу – об'єднанню «Закарпаткурорт», яке, зі свого боку, перепродало його санаторію «Сонячне Закарпаття». В угоді купівлі-продажу зазначено, що до складу об'єкта входять будівля фільтрів, свердловина прісної води та водопровід. Утім насправді свердловини не існує.

«Цей папірець, який вони називають реєстраційним посвідченням, малювався так нашвидкуруч, і все йшло під диктовку чиюсь. І щось один одному сказали, але ніхто навіть технічно не подумав, що колись стане питання, що запитають, а де свердловина, хлопці?», – зазначає Полянської ОТГ Іван Дрогобецький.

Не збігаються на документах і дати – один датується травнем, інший жовтнем. Та хай там як, «Укрпрофоздоровниця» фактично монополізувала водопостачання в селищі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини