Під суд у Дніпрі принесли сумку з “баблом”: це атрибут акції проти продажності суддів

29.08.2019 12:56

Судять законом чи за курсом валют? Під Жовтневий районний суд Дніпра принесли сумку з грошима. Це символ продажності суддів у справі ТОВ "Софт оіл", майно якої намагались рейдернути, а керівника компанії Кирила Суворова взяли у заручники й тримали в неволі три тижні. 

Під Жовтневий суд принесли сумку з грошима

"Справу "Софт Оіл" розписали на заступника голови Жовтневого районного суду міста Дніпра Антонюка. Однак за штатним розписом суду Антонюк має право розглядати лише ті справи, які подані правоохоронцями, а справи від ДФС розглядають інші судді.

Тобто Антонюк порушує розпорядок судового розгляду справ, за що, до речі, вже був притягнутий ВРП до адміністративного покарання", – передає з місця проведення акції правозахисник ГО "Стоп корупції" Костянтин Варшавський.

Гучна справа про викрадення бізнесмена податківцями прогриміла не лише у Дніпрі, але й на всю Україну – інцидентом зацікавився навіть президент Зеленський, а розібратися пообіцяв особисто голова уряду Гройсман.

Нагадаємо, 12 липня цього року громадські активісти повідомили Президента України Володимира Зеленського про злочини у ДФС Дніпропетровської області, зокрема, про захоплення першим заступником голови відомства Пеньковим у заручники бізнесмена. Нагода поспілкуватись із главою держави у "СтопКору" була у Дніпрі. Тоді гарант записав прізвище податківця в телефон.

Додамо, працівники ДФС Дніпропетровської області захопили у заручники місцевого підприємця Кирила Суворова, директора ТОВ "Софт оіл" та утримували його в неволі протягом трьох тижнів.

Керівники фіскалів назвали свої дії "операцією із захисту свідків".

Журналісти "СтопКору" розкрили схему, за якою діяли податківці. У відомстві сфабрикували кримінальну справу, подали до суду і знайшли суддю-родичку підлеглого одного із керівників ДФС Дніпропетровщини. Саме так намагалися реалізувати схему захоплення майна приватного підприємця Кирила Суворова. Ідеться про мастильні матеріали на загальну суму у 7 мільйонів доларів.

Після суспільного резонансу у Дніпрі та Києві під ДФС, ГПУ та ДБР почались акції протесту, які тривають досі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини