Під столичним БЦ «Парус» знову протест: бізнес-партнер Пінчука Дудник відбирає житло у незрячих

15.06.2020 13:08

У столиці активісти порівняли бізнес-партнера олігарха Віктора Пінчука Андрія Дудника з рослиною через те, що він нібито намагається відібрати земельну ділянку в Українського товариства сліпих (УТОС).

Під БЦ "Парус" від ранку акція Фото: СтопКор

«Дудник став рослиною. Рослиною став, тому що хоче загарбати землі УТОСу. Причому не тільки землі, але й будівництво. Ще одна причина, чому він рослина, – Дудник не може вийти до нас та поспілкуватись із громадою», – наголосили протестувальники.

Активісти вимагають розмови з Дудником Фото: СтопКор

Зазначимо, активісти порівнюють топменеджера з рослиною, яка називається дудник-лісовий.

У рамках акції мітингуючі стукали тростинами в землю, намагаючись таким чином привернути увагу Дудника до їхньої проблеми та вийти поспілкуватись.

Фото: СтопКор

Нагадаємо, раніше журналіст «СтопКору» Артем Поліковський з’ясував, що на столичному Подолі на території УТОСу Дудник хоче незаконно звести приватну елітну школу. Натомість там уже розпочалось спорудження житлового будинку, в якому мали б отримати житло незрячі працівники товариства, які щодня змушені добиратись на роботу громадським транспортом із різних куточків Києва.

Про участь Дудника у блокуванні будівельних робіт розповідав сам забудовник, до якого той приходив на «перемовини».

Андрій Дудник – фінансовий директор заснованої українським бізнесменом Віктором Пінчуком групи «EastOne Group», а також голова наглядової ради підконтрольного Пінчуку банку «Кредит Дніпро».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини