Під Офісом президента Зеленського протест: хочуть відставки одного з керівників ДФС Дніпропетровщини Пенькова

17.07.2019 14:57

Власова звільнили, а коли Пенькова? Під Офісом президента, у Києві, проходить акція протесту через незаконні дії з боку керівництва ДФС у Дніпропетровській області. Один із топ-податківців, Пеньков, фігурує у справі про викрадення та утримання у заручниках місцевого бізнесмена Кирила Суворова.

Під Офісом президента, у Києві, проходить акція протесту

"Ми хочемо привернути увагу Офісу президента України до ситуації, навколо ТОВ "Софт Оіл", а саме незаконного викрадення керівника компанії Кирила Суворова, обшуку, арешту майна.

Ми бачимо зміни – у ДФС України в. о. керівника Власова звільнили. А як бути із податківцями з інших управлінь ДФС, зокрема, із першим заступником голови ДФС на Дніпропетровщині Пеньковим?" – зазначають учасники акції.

Активісти передали інформацію головному консультанту офісу президента Сергію Мельнику

Раніше організатори провели протест під Кабміном із закликами провести перевірку дій податківців та звільнити винних у порушеннях закону.

Після засідання уряду, прем‘єр-міністр Гройсман запевнив активістів ГО "Стоп корупції", що візьме ситуацію у Дніпрі під особистий контроль. Пенькова можуть звільнити уже наступного тижня.

Читайте також: "Політик в шоці: у Києві на центральному залізничному вокзалі обікрали народного депутата України".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини