Під НБУ пролилась перша кров: двоє протестувальників поранені (фото, відео)

13.11.2019 10:52

Під час мітингу ГО "Стоп корупції" двоє мітингарів отримали поранення. "Правоохоронці" почали згортати та шматувати намет, а громадські активісти його захищали.

Активіста поранили, коли поліція намагалась демонтувати намет Фото: "СтопКор"

"Коли поліція почала зносити намет – хлопці його боронили. Потім 4-5 поліцейських оточили нашого правозахисника Олександра і почали відтягувати під руки – ніби хотіли забрати кудись "під шумок". Саме тоді його й травмували. Ми викликали "швидку", але вона досі не приїхала", – розповіла кореспондент "СтопКору" з місця події.

На акції під НБУ постраждали двоє активістів Фото: "СтопКор"
Правоохоронці відмовились коментувати факт тілесних ушкоджень Фото: "СтопКор"

Вона повідомила, мовляв поліцейські виправдовуються, що нікого не били та "переводять стрілки" на пресслужбу, куди радять звертатися за поясненнями.

"Поліцейські стверджували: "ми нікого не били" (але камери все зафіксували), відверталися спиною та радили звертатися на Володимирську за коментарем. Я запитала: задкуєте, бо соромно? Але ніхто не відповів. Я також бачила, як вони штовхнули дідуся. І знову посилання на пресслужбу. Невже там відповідають за брутальність?" – риторично запитує кореспондент.

Наразі у пресслужбі поліції Києва повідомили, що готують відповідь у вигляді відеокоментаря.

Нагадаємо, 13 листопада у Києві стартувала безстрокова акція протесту "Зупинимо корупцію в НБУ". Її ініціатор – ГО "Стоп корупції". Активісти вимагають, щоби керівників Нацбанку в особі Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової притягли до відповідальності за корупційні схеми.

Під НБУ триває масштабна акція протесту Фото: "СтопКор"
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X