Під Мінкультом протестували проти незаконної забудови центру Києва ексчиновником КМДА Вавришем

04.09.2020 16:06

Скільки коштує погодження від Мінкульту? Із таким запитанням до відомства прийшли громадські активісти, які виступають проти нелегального будівництва в історичній частині столиці та інших містах України.

Minkult
Акція протесту під Мінкультом через забудову центру Києва. Фото: СтопКор.

«На сьогоднішній день ми хочемо вас підтримати щодо одеської кіностудії, а також озвучити проблематику, яка пов’язана із Мінкультом. Зокрема, з боку колишнього керівника департаменту містобудування та архітектури КМДА Вавриша. Він є одним зі скандальних забудовників в Україні. Його будівництво є і у Львові, Києві. Проти нього відкрита крупа кримінальних проваджень, накладений арешт на його будови», – зазначили під час акції правозахисник ГО «Стоп корупції» Антон Клітний.

Серед останніх скандальних об’єктів, будівництво якого погоджував Мінкульт, на вул. Володимирській, 86-А. Це історичний ареал Києва. Там відбувається незаконне будівництво 17-поверхового житлового будинку «Residence Concept House». За цим фактом активісти ГО «Стоп корупції» звернулись до комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва.

Minkult2
Мінкульт дає дозволи на незаконні будівництва. Фото: СтопКор.

У зверненні вказали на всі порушення під час зведення цього об’єкту.

«У результаті громадського моніторингу нам стали відомі факти порушень законодавства про регулювання містобудівної діяльності при зведенні житлового будинку ЖК «Residence Concept House». Так, відповідно до основних техніко-економічних показників об’єкта будівництва (пункт 10) МУО забудови земельної ділянки на вул. Володимирській, 86 (літ. А) поверховість забудови складає 13 поверхів. Де факто, вже зведено 17 поверхів будинку. Корегування проєкту та МУО не здійснювалось. Також забудовником не було отримано погодження Міністерства культури на проведення будівництва, попри те, що будинок зводиться в центральному історичному ареалі міста Києва», — зазначають активісти ГО «Стоп корупції» у своєму зверненні.

Будівництво та продаж житла в цьому ЖК здійснюється від імені «Saga Development», яка належить девелоперу Андрію Вавришу, який у 2010-2015 роках був заступником директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини