Під Міністерством інфраструктури в Києві вимагають звільнити чиновників-корупціонерів

Протестний рух проти бездіяльності Міністерства інфраструктури шириться. Активісти ГО «Стоп корупції», «Стоп нелегал», що протестують проти знищення Українського Дунайського пароплавства його керівником Олексієм Хомяковим, об’єдналися з мітингувальниками з «Укрзалізниці». Працівники залізничної галузі вимагають звільнення керівника підрозділу УЗ «Пасажирська компанія» Максима Міняйла. Залізничники стверджують, що Міняйло налагодив корупційні схеми та побудував собі дачу-готель на березі моря коштом держави та силами підлеглих-рабів.

Під Мінінфраструктури не вщухають мітинги Фото: СтопКор

Нагадаємо, активісти «Стоп корупції» та інших громадських організацій зверталися до Міністра інфраструктури Владислава Криклія, Президента України, Прем’єр-міністра та народних депутатів з проханням звернути увагу на безглузду кадрову політику керівника Українського Дунайського пароплавства та знищення ним ключових підрозділів пароплавства.

Фото: СтопКор

Призначення Хомяковим заступниками таких людей, як Андрій Кравцов, у якого є конфлікт інтересів з УДП і якого звинувачують у мільйонних боргах перед пароплавством, шокувало працівників УДП.

«Ми звернулися до народних депутатів з тим, щоб вони розглянули питання очільника УДП на найближчому засіданні профільного комітету… Зараз питання щодо Хомякова розглядають у комітетах Верховної Ради. Ми вимагаємо від Міністра Криклія звільнення цієї людини! Чому таке відбувається в галузі?» – зазначив активіст «Стоп корупції» Антон Клітний на мітингу біля Міністерства.

Зазначимо, що Українське Дунайське пароплавство – останнє пароплавство, яке лишилось у власності держави. Небайдужі працівники УДП просять допомогти врятувати пароплавство.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини